Bank Spółdzielczyw Bystrej

Logowanie do e-konta

Dzisiaj jest: czwartek, 23 września 2021r. Godzina: 01:19

Aktualności

UWAGA KLIENCI !!! Dodane: 07.01.2021, o godz. 01.01.18

ZMIANY  O  USŁUDZE 3D  SECURE  I  REALIZACJI  TRANSAKCJI  KARTAMI  W  INTERNECIE

   Uprzejmie przypominamy, że od stycznia 2021 r. wchodzi w życie zmiana przepisów prawa, która wymusza modyfikację usługi 3D Secure.

Obecnie funkcjonująca w Grupie BPS wersja 3D Secure zostanie dostosowana tak, aby spełniać wymogi dotyczące silnego uwierzytelniania transakcji wynikające z Dyrektywy PSD2. W Grupie    BPS realizacja wymogu silnego uwierzytelniania będzie polegała na dodaniu, obok dziś funkcjonującego obowiązku podania jednorazowego kodu przesyłanego w formie SMS, drugiego obowiązkowego zabezpieczenia w postaci kodu PIN dedykowanego dla usługi 3D Secure.

Zmiana zostanie wdrożona do końca stycznia 2021 r.

 

 

Instrukcja : Jak nadać PIN w kartoSFERZE         Otwórz instrukcję.

UWAGA !!! Zmiana oprocentowania rachunków bankowych. Dodane: 13.08.2020, o godz. 11.08.26

Uwaga Klienci !!!

Zarząd Banku Spółdzielczego w Bystrej ogłasza, że od dnia 1 września 2020 r. nastąpi zmiana oprocentowania rachunków bankowych.

UWAGA KLIENCI TANIE EKSPRESOWE PRZELEWY BLUECASH !!! Dodane: 21.07.2020, o godz. 01.07.37

Zachęcamy Państwa do skorzystania z przelewów ekspresowych typu BlueCash.

Przelewy typu BlueCash realizujemy w złotówkach na konta w innych bankach w Polsce za wyjątkiem przelewów na rachunki Urzędów Skarbowych i ZUS.

Wartość jednorazowej transakcji nie może być wyższa niż 10.000,00 zł.

Przelewy realizowane są już w 15 sekund z banku do banku, z konta na konto  – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Koszty przelewu typu BlueCash liczone według Tabeli prowizji i opłat bankowych Banku Spółdzielczego w Bystrej.- są wielokrotnie niższe od przelewów SORBNET.

 

Komunikaty EBO !!!! Dodane: 01.07.2020, o godz. 01.07.56

Promocyjne kredyty i pożyczki Dodane: 31.08.2020, o godz. 09.08.12

Uwaga  – promocja kredytowa !!!  Kredyt słoneczny –  ruszyła   od  01  Czerwca  br !!!!


Zapoznaj się z treścią

Mechanizm podzielonej płatności – SplitPayment Dodane: 21.05.2018, o godz. 11.05.19

Od  01  lipca 2018 r. zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy od towarów i usług, zakładająca wprowadzenie Mechanizmu Podzielonej Płatności (ang. Split Payment).

W związku z  tym w dniu 29-06-2018r  Bank Spółdzielczy w Bystrej automatycznie otworzył jeden Rachunek VAT dla każdego Klienta (prowadzącego działalność gospodarczą) posiadającego w Banku jeden lub więcej rachunków rozliczeniowych w PLN, nawet jeżeli ten nie rozlicza podatku VAT.

Przykładowy przelew:  Sposob-wypelnienia-papierowego-formularza-przelewu

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami nowelizacji:    Przeczytaj

Bankowość w wersji responsywnej – EBO RWD Dodane: 17.05.2019, o godz. 02.05.03

Bank Spółdzielczy w Bystrej  informuje, że począwszy od marca 2019 r. uruchomił bankowość elektroniczną EBO w nowej odsłonie, w wersji responsywnej, tzw. EBO RWD, która jest dostępna równolegle z obecną wersję bankowości elektronicznej. Logowanie do EBO RWD odbywać się będzie poprzez  adres internetowy:       https://rwd.bsbystra.pl/

 

 

Oznacza to, że dostęp do bankowości elektronicznej od marca 2019 r. jest  możliwy na dwa sposoby:

1) z nowej strony logowania, tj.   https://rwd.bsbystra.pl/ (wersja responsywna, EBO RWD),

2) z dotychczasowej  strony logowania, tj.  https://ebo.bsbystra.pl/   (obecna wersja systemu EBO).

Począwszy od dnia 02.08.2019 r.dostęp do systemu bankowości elektronicznej będzie możliwy wyłącznie dla nowej wersji EBO RWD – logując się  na adres: https://ebo.bsbystra.pl/. Dotychczasowa wersja zostanie całkowicie odłączona.

Bankowość w wersji RWD ułatwia korzystanie z tej formy dostępu do rachunku – dopasowując się do wielkości/rozmiaru urządzenia, co znacznie poprawia komfort korzystania z niej, w szczególności na urządzeniach mobilnych.

W/w zmiany wynikają z konieczności dostosowania rozwiązań teleinformatycznych do wymogów prawnych, wynikających z unijnej Dyrektywy PSD2, której zapisy do polskiego porządku prawnego wprowadzono ustawą o usługach płatniczych. Nowa wersja systemu bankowości elektronicznej EBO RWD wprowadza te rozwiązania, czyniąc bankowość elektroniczną jeszcze bardziej bezpieczną i jednocześnie umożliwiającą dostęp do rozwiązań określonych ustawą o usługach płatniczych.

Do zapoznania się nową wersją EBO_RWD:

Instrukcja_EBO_RWD_indywidualny

Instrukcja_EBO_RWD_korporacyjny

Uwaga na fałszywe strony internetowe Dodane: 17.05.2019, o godz. 02.05.26

Szanowni klienci

Prokuratura Krajowa , Komenda Główna Policji, UOKIK, Europejskie Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP opracowało komunikat dotyczący bieżących ataków na klientów banków przy użyciu fałszywych stron udających pośredników szybkich płatności. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

pobierz w pdf

 

 lub otwórz link:

  https://zbp.pl/wydarzenia/archiwum/wydarzenia/2019/maj/uwaga-na-falszywe-strony-udajace-posrednikow-szybkich-platnosci

 

Zarząd Banku

Spółdzielczego w Bystrej

PSD2 Dodane: 18.03.2019, o godz. 08.03.08

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera.

 

20190325_BPS_baner 300_250 ppi_v2Portal dla dewelopera  –  Otwórz link