Bank Spółdzielczyw Bystrej

Logowanie do e-konta

Dzisiaj jest: niedziela, 05 lipca 2020r. Godzina: 03:07

AKTUALNOŚCI

Bankowość w wersji responsywnej – EBO RWD Dodane: 17.05.2019, o godz. 02.05.03

Bank Spółdzielczy w Bystrej  informuje, że począwszy od marca 2019 r. uruchomił bankowość elektroniczną EBO w nowej odsłonie, w wersji responsywnej, tzw. EBO RWD, która jest dostępna równolegle z obecną wersję bankowości elektronicznej. Logowanie do EBO RWD odbywać się będzie poprzez  adres internetowy:       https://rwd.bsbystra.pl/

 

 

Oznacza to, że dostęp do bankowości elektronicznej od marca 2019 r. jest  możliwy na dwa sposoby:

1) z nowej strony logowania, tj.   https://rwd.bsbystra.pl/ (wersja responsywna, EBO RWD),

2) z dotychczasowej  strony logowania, tj.  https://ebo.bsbystra.pl/   (obecna wersja systemu EBO).

Począwszy od dnia 02.08.2019 r.dostęp do systemu bankowości elektronicznej będzie możliwy wyłącznie dla nowej wersji EBO RWD – logując się  na adres: https://ebo.bsbystra.pl/. Dotychczasowa wersja zostanie całkowicie odłączona.

Bankowość w wersji RWD ułatwia korzystanie z tej formy dostępu do rachunku – dopasowując się do wielkości/rozmiaru urządzenia, co znacznie poprawia komfort korzystania z niej, w szczególności na urządzeniach mobilnych.

W/w zmiany wynikają z konieczności dostosowania rozwiązań teleinformatycznych do wymogów prawnych, wynikających z unijnej Dyrektywy PSD2, której zapisy do polskiego porządku prawnego wprowadzono ustawą o usługach płatniczych. Nowa wersja systemu bankowości elektronicznej EBO RWD wprowadza te rozwiązania, czyniąc bankowość elektroniczną jeszcze bardziej bezpieczną i jednocześnie umożliwiającą dostęp do rozwiązań określonych ustawą o usługach płatniczych.

Do zapoznania się nową wersją EBO_RWD:

Instrukcja_EBO_RWD_indywidualny

Instrukcja_EBO_RWD_korporacyjny

powrót